МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Свято Першого дзвінка відбудеться 03.09.2018 р.
Почанок свята - 08.30.

Вітаємо чемпіонів з футболу серед 5-6 класів збірних ЗОШ міста у складі таких учнів: Човгаленка Ростислава, Гомоная Ігоря, Дорошевіча Германа, Бончева Антона, Артюхова Ростислава, Салівона Олександра, Пономаренка Даниїла, Біляя Романа, Сороки Дмитра, Зубченка Дмитра, Кеби Вадима. Так тримати!!!

16 травня о 09:28 | Золотоверха Н. В. | 1 коментар

Рій "Укроп" став призером міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста.

14 травня о 10:31 | Батрак О. П. | 2 коментаря

25 квітня весело, яскраво, зі спортивним напруженням пройшли «Веселі старти». Силу, спритність, швидкість, командний дух, взаємовиручку демонстрували учні 5-6 класів, підтверджуючи, що в здоровому тілі - здоровий дух! Гімназисти обирають здоровий спосіб життя, а значить – ми виховуємо здорове покоління!

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова…
20 квітня, в рамках акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, мета якої - збір коштів на придбання медичного обладнання для лікування слабочуючих дітей, гімназисти провели благодійний ярмарок. Спільними зусиллями зібрали 6844грн.
Щира подяка батькам та всім учням за допомогу в організації, а також вдячність усім відвідувачам ярмарки за щедрість! Ви – молодці!

19 квітня 2018 року учні гімназії разом зі своїми учителями долучилися до акції «Чистий парк» в рамках двомісячника благоустрою, до Всесвітнього дня Землі та Дня довкілля.

Вітаємо з перемогою учня 10А кл. Мазуру Костянтина, що здобув 1 місце у змаганнях Чемпіонату України з СУМО серед юніорів до 18 років.

13 квітня о 09:04 | Батрак О. П. | 1 коментар

По всій Україні весна розпочалася березневим сліпучо-блискучим снігом. І лише в Переяслав-Хмельницькій гімназії розпочалася вона святом юних романтиків «Кохання з першого погляду».

Вітаємо чемпіонів Київської області з футзалу сезону 2018 року у складі таких учнів: Човгаленка Ростислава, Гомоная Ігоря, Дорошевича Германа, Бончева Антона, Артюхова Ростислава, Салівона Олександра, Пономаренка Даниїла. Так тримати!!!

2 березня о 11:01 | Золотоверха Н. В. | 1 коментар