Новини проекту
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Новини

7 грудня в актовій залі гімназії відбулася урочиста церемонія «Посвята в гімназисти».
Цього року свій гімназійний шлях розпочали 58 п’ятикласників. Вони відмінно підготувалися до цієї події, представили візитки класів, в яких розповіли про себе, про життя в своєму колективі. Були і танці, і пісні, сценки і багато віршів.
Свято завершилося урочистим виконанням гімназійного гімну та обіцянкою п’ятикласників стати гідними людьми, здобувати знання, не шкодуючи сил, берегти добре ім’я та честь гімназії.
Віднині наші п'ятикласники – справжні гімназисти! Попереду у них іще багато різних здобутків та перемог! Все тільки починається!

З 03.12. по 07.12.2018 у гімназії проходила акція по збору коштів на лікування 9-річного хлопчика з Чернігівщини Вані Андрусенко, який переніс дві складні операції на серці. Клич кинули учні 7-А класу (класний керівник Чемерис О.О.).Гімназисти та працівники закладу долучилися до справи. Було зібрано 2209,78 грн. Кошти були перераховані до Української Біржі Благодійностіі, БФ "Серця Майбутнього" , яка допомагає дітям з вродженою вадою серця.
Щира подяка всім, хто долучився до благородної справи - допомоги ближньому, адже доброта та милосердя – це крила, на яких тримається людство.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками.
Учні 8-А класу, разом з класним керівником Лесик А.В., підготували захід «Зростаємо мужніми». У ході заходу звучали пісні патріотичного спрямування, учні мали можливість переглянути відео-презентації.
Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Славну традицію гімназійних перемог в освітянських змаганнях продовжила талановитий та компетентний педагог гімназії Ольга Олегівна Чемерис, гідно представивши плеяду географів міста на обласному відбірковому турі конкурсу «Учитель року – 2019».
Ольга Олегівна відповідно до рішення журі за сумарною кількістю балів з двох випробувань «Тестування з фахової майстерності» та «Методичний практикум» пройшла відбір до ІІ етапу ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія».
Попереду в Ольги Олегівни не менш важливий етап – відкритий урок. Тож побажаємо сім футів під кілем, попутного вітру й підкорення нової вершини з незнайомими учнями в одному із багатьох закладів Київської області. Нехай щастить, бо гімназії з Ольгою Олегівною вже пощастило!

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, який було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. За офіційними даними, близько 10% населення світу, або 650 млн людей є інвалідами. За останні десятиріччя в Україні особливо гострою стає проблема дитячої інвалідності. За даними Державного комітету Статистики в Україні налічувалося 168 128 дітей-інвалідів віком до 18 років. Причинна структура первинної інвалідності у дітей віком до 16 років : на І-му місці – вроджені аномалії, деформації та хромосомні порушення – 23,8%; на ІІ-му місці – хвороби нервової системи – 20,0%; на ІІІ-му місці – розлади психіки та поведінки – 16,1%.
Цього дня учні 7-А класу разом із класним керівником Чемерис О.О. провели захід «Добротою зігріваючи серця». «Це, дійсно, надзвичайний день – день сильних і спрямованих людей. Найбільше щастя на Землі: чути, бачити красу рідної Землі, ходити по ній, пізнавати світ, одним словом – бути здоровим», - зазначив Олександр Петрович Батрак перед початком заходу.
Учні приготували презентацію «Видатні історичні постаті з особливими потребами», згадали художницю Дашу Безкостну, яка хворіє ДЦП та малює кінцівками ніг; Олену Акопян, українську спортсменку, чемпіонку та багаторазову призерку літніх параолімпійських ігор з плавання, лижних гонок та біатлону. Вистава музичної казки «Добре серце» наповнила добротою та милосердям серця гімназистів.
Ми не маємо права забувати про тих людей, яким потрібна допомога. Цього разу допомога потрібна 9-річному хлопчику з Чернігівщини Вані Андрусенко, який переніс дві складні операції на серці. Учнівський та педагогічний колективи вирішили підтримати і допомогти родині – збором коштів. Доброта та милосердя – це крила, на яких тримається людство.

1 грудня - Всесві́тній день боротьби зі СНІДом та Всесвітній день порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.
30 листопада 2018 року, учні 9-Б класу разом з класним керівником Вовк Н.Ю. підготували інформаційний захід «ВІЛ-СНІД- чума ХХІ століття» . Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Щороку серед обстежених на ВІЛ осіб в Україні виявляється близько 1% осіб з підтвердженими позитивними результатами. За весь період спостереження під нагляд узяли 59,1% таких осіб. Під медичним наглядом з приводу ВІЛ-інфекції перебуває 0,31% населення країни. Протягом десяти місяців 2017 року в країні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 захворювання на СНІД та вісім випадків смерті від СНІДу. Головною думкою даного заходу є необхідність особистого внеску кожного для ефективного протистояння поширенню ВІЛ/СНІДу. Який полягає в прихильності до здорового способу життя, в проявах розуміння, сміливості, терпимості, милосердя до тих, хто хворий.

30 листопада в гімназії відбулися вибори голови учнівського самоврядування.
В передвиборчих перегонах взяли участь 5 кандидатів: Евеліна Головаха (блок «Бомба»), Аліна Думан (блок Змін), Анна Іващенко, Евеліна Деменко, Максим Рябоконь (блок «Галадріми»).
29 листопада відбулися передвиборчі дебати під час яких кандидати іще раз представили свої передвиборчі програми, а також відповіли на запитання опонентів та виборців (учнів 5-11 класів).
30 листопада шляхом таємного голосування гімназисти обрали свого лідера. За підсумками голосів головою учнівського самоврядування стала учениця 8-А класу Евеліна Головаха (блок «Бомба»).
Ми вітаємо Евеліну і її команду з перемогою! Бажаємо звершення всіх задумів і нових цікавих ідей! Сподіваємося, що життя в гімназії стане ще цікавішим!
Ми дякуємо всім, хто допоміг цій великій справі відбутися!!!

3 грудня о 11:12 | Олексенко Н. І. | 1 коментар

Вітаємо переможця міського етапу конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика Гриценка Станіслава, учня 6-го класу та призера Арустамян Аліну, ученицю 11 класу. Бажаємо учням та їх педагогам Білокінь Наталії Василівні, Моспан Галині Володимирівні подальших перемог та творчих успіхів!

23 листопада 2018 року відбулося зібрання-реквієм До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
Зібрання відкрив Олександр Петрович Батрак , який наголосив, що жалобний захід приурочений 85-им роковинам Голодомору, одній із найсумніших, найтемніших сторінок історії людства. Масштаб пам’яті про Голодомор для нас, українських громадян, є мірилом національної гідності і людської чесності.
Антоніна Володимирівна Білецька, вчитель історії, наголосила,що Голодомор був страхітливим та систематичним геноцидом мільйонів українців тоталітарним радянським режимом. Дітей, жінок та чоловіків морили голодом та вбивали лише за намагання говорити рідною мовою, продовжувати культурні звичаї.
Учитель історії Тетяна Петрівна Лубська, закликала долучитись 24 листопада 2018 до акції
«Запали свічку» на своєму підвіконні.
Під час проведення зібрання звучали записи класичної музики, перегляд документального фільму, який знову змусив задуматись над трагедією, що не минула жодну українську сім’ю.
Учні 7-Б класу виконали пісню Т.Петриненка «Господи, помилуй нас» та разом з усіма присутніми вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

23 листопада о 13:58 | Болбот Н. В. | немає коментарів

14 листопада 2018 року Переяслав-Хмельницька гімназія гостинно відкрила двері для учасників обласної педагогічної студії «Технології використання інтерактивної дошки». Педагогічним досвідом та методичними надбаннями ділилася учитель фізики Дідик Оксана Петрівна.
Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови з гуманітарних питань Губенко Валентина Валеріївна, завідуюча міським методичним кабінетом Божко Ірина Віталіївна. Корисною інформацією з педагогами природничого циклу поділилася викладач кафедри природничо-математичних дисциплін Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Мазуркевич Ірина Валеріївна.
Перше засідання педагогічної студії було присвячене темі «Педагогічні основи використання інтерактивної дошки». Вхідне тестування дало змогу зрозуміти низку проблемних питань, над якими 43 учасники обласної педстудії та їх керівник Дідик Оксана Петрівна працюватимуть під час другого засідання, яке відбудеться15 лютого 2019 року.

16 листопада о 12:23 | Олексенко Н. І. | немає коментарів

6 листопада 2018 року в актовій залі Переяслав-Хмельницької гімназії відбулася презентація книги Надії Бойко, «Букринський плацдарм.1943», яка відбулася в день 75 річниці визволення Києва від нацистських загарбників.
Ведуча заходу, завідувач НДВ «Музею-діорами «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року», Надія Бойко розповіла присутнім про роботу над книгою, про проблеми з фінансуванням та успішне їх розв’язання.
Заступник міського голови Валентина Губенко наголосила на необхідності видання таких книжок. Перший заступник генерального директора НІЕЗ «Переяслав» Анна Петруня привітала Надію Бойко з виданням книжки. Кандидат історичних наук Тарас Нагайко підкреслив актуальність подібних видань. Спогадами поділилися Ольга Дяченко, Ніна Гриценко та Наталія Доготар.
На заході були присутні учні 10 класу гімназії під керівництвом класного керівника Якименко Ольги Миколаївни. Учні 10 класу вже 5 років працюють над проектом «Незабуваємо незабутнє». Дякуючи їхній роботі та висвітленню інформації на гімназійному сайті і відбулося фінансування цієї книги.
Також на заході були присутні учні ЦПТО, учні Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот», працівники НІЕЗ «Переяслав» та районної бібліотеки, жителі міста. Вони переглянули кадри воєнної хроніки «Форсування Дніпра». Учениця гімназії Марина Бойко прочитала вірш Бориса Олійника «Останній», а Богдан Юрченко та Єлизавета Волошин виконали музичні номери на військову тематику.
Всі присутні переглянули фільм «Вишні» Наталі Ноєнко, яка оживила діораму «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року».
Учні гімназії поклали квіти до братської могили, що знаходиться у центральному парку. Покладанням квітів і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

7 листопада о 11:47 | Болбот Н. В. | немає коментарів

Вітаємо команду гімназії у складі: Ємця Владислава, Калач Аліни, Луценка Артема, М’ягкова Кирила, Мазури Костянтина, Петрової Юлії, Півень Вікторії, Сонько Анни за зайняте ІІІ місце у міській військово-патріотичній грі "Патріот".

День Вчителя завжди є особливим для кожного, хто пов'язав своє життя з цією благородною професією. Саме тому педагоги Переяслав – Хмельницької гімназії з передчуттям приємних несподіванок очікують цього свята. Із самого ранку, в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, у всіх чудовий настрій. Кожного року, традиційно, випускники готують родзинку-сюрприз для вчителів.
І цього року сюрприз теж чекав на вчителів з самісінького ранку – мексиканська вечірка! На порозі гімназії звучала мексиканська музика, і радо зустрічали темпераментні сеньйори в сомбреро з гітарами, сеньйорити з маракасами. Але, щоб потрапити на цю вечірку потрібно було пройти митний контроль, отримати посвідчення та талісман-перчик. Екзотичні декорації, солодкі коктейлі, десерти, тематична фотосесія чекали на вчителів цього дня.
На один день у гімназії відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, старші учні, які проводили уроки у 5-10-х класах. Педагоги-початківці готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.
І от, нарешті, пролунав дзвінок з останнього уроку. Учителі та учні зайняли свої місця в глядацькій залі. Цікаву концертну програму «Тепло своїх сердець даруємо ми Вам» провели Юрченко Богдан (10 клас) та Зінов’єва Марія (11-Б клас). Цікавим був випуск жартівливих новин від телеканалу "Гімназія сплюс" (учні 7-А класу), флешмоби учнів 10 та 8-Б класів, зачаровували своїм співом Захарчук Анастасія (8-А), Гігійчук Катерина (8-Б), Христюк Валерія (7-А), Волошин Єлизавета (9-А), усім сподобався бадьорий гумористичний виступ Ажаман Богдани (7-Б). Дякуємо талановитим гімназистам за день, який залишиться у серцях педагогів гімназії.

4-го жовтня 2018 року – у Всесвітній день захисту тварин – учні та вчителі гімназії долучились до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». Всесвітній день захисту тварин покликаний об’єднати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети і захистити права домашніх та безпритульних тварин.
Урок доброти підготували та провели учні 9-А класу разом з класним керівником Батрак Світланою Олександрівною. На заході були присутні представники громадської організації «У добрі руки».
Учні 9-А класу підготували цікаву інформацію до Всесвітнього дня захисту тварин з низкою цікавих життєвих фактів, історій, відео про відданість тварин.
Було проведено акцію «Братам нашим меншим» та зібрано 1200 грн., які перераховані на рахунок ГО «У добрі руки», що будуть використані на закупівлю корму тваринам.
Давайте не забувати про те, що ми - одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

Вітаємо команду гімназії у складі: Барабаш Павлини, Ємця Владислава, М’ягкова Кирила, Мазури Костянтина, Манжури Аліни, Михайленко Віталіни, Перчук Ліани, Пильтяя Владислава, Поночовного Максима, Синенко Катерини, Сонько Анни, Яковенка Владислава за І місце у легкоатлетичній естафеті з нагоди Дня міста.

Деменко Евеліну, ученицю 10 класу, за отриманий титул "Перша Віце-міс - 2018" у міському конкурсі "Красуня Переяславщини- 2018". Бажаємо подальших успіхів! Так тримати!

17 вересня о 11:17 | Болбот Н. В. | немає коментарів

13 вересня 2018 року, учні 7-А класу разом з класним керівником, Чемерис Ольгою Олегівною, провели туристичний велопробіг "Стежками рідного краю", присвячений 1111 річниці міста Переяслава-Хмельницького.
Мета заходу - розширити знання про природні умови нашої місцевості, популяризація екологічно чистого виду транспорту – велосипеду, пропаганда здорового способу життя. А головне - учні отримали зарад позитивного настрою. Адже велоспорт - це здорово!

17 вересня о 11:04 | Болбот Н. В. | немає коментарів

Свято Першого дзвінка відбудеться 03.09.2018 р.
Почанок свята - 08.30.