Новини

Вітаємо команду гімназії у складі: Ємця Владислава, Калач Аліни, Луценка Артема, М’ягкова Кирила, Мазури Костянтина, Петрової Юлії, Півень Вікторії, Сонько Анни за зайняте ІІІ місце у міській військово-патріотичній грі "Патріот".

День Вчителя завжди є особливим для кожного, хто пов'язав своє життя з цією благородною професією. Саме тому педагоги Переяслав – Хмельницької гімназії з передчуттям приємних несподіванок очікують цього свята. Із самого ранку, в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, у всіх чудовий настрій. Кожного року, традиційно, випускники готують родзинку-сюрприз для вчителів.
І цього року сюрприз теж чекав на вчителів з самісінького ранку – мексиканська вечірка! На порозі гімназії звучала мексиканська музика, і радо зустрічали темпераментні сеньйори в сомбреро з гітарами, сеньйорити з маракасами. Але, щоб потрапити на цю вечірку потрібно було пройти митний контроль, отримати посвідчення та талісман-перчик. Екзотичні декорації, солодкі коктейлі, десерти, тематична фотосесія чекали на вчителів цього дня.
На один день у гімназії відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, старші учні, які проводили уроки у 5-10-х класах. Педагоги-початківці готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.
І от, нарешті, пролунав дзвінок з останнього уроку. Учителі та учні зайняли свої місця в глядацькій залі. Цікаву концертну програму «Тепло своїх сердець даруємо ми Вам» провели Юрченко Богдан (10 клас) та Зінов’єва Марія (11-Б клас). Цікавим був випуск жартівливих новин від телеканалу "Гімназія сплюс" (учні 7-А класу), флешмоби учнів 10 та 8-Б класів, зачаровували своїм співом Захарчук Анастасія (8-А), Гігійчук Катерина (8-Б), Христюк Валерія (7-А), Волошин Єлизавета (9-А), усім сподобався бадьорий гумористичний виступ Ажаман Богдани (7-Б). Дякуємо талановитим гімназистам за день, який залишиться у серцях педагогів гімназії.

4-го жовтня 2018 року – у Всесвітній день захисту тварин – учні та вчителі гімназії долучились до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». Всесвітній день захисту тварин покликаний об’єднати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети і захистити права домашніх та безпритульних тварин.
Урок доброти підготували та провели учні 9-А класу разом з класним керівником Батрак Світланою Олександрівною. На заході були присутні представники громадської організації «У добрі руки».
Учні 9-А класу підготували цікаву інформацію до Всесвітнього дня захисту тварин з низкою цікавих життєвих фактів, історій, відео про відданість тварин.
Було проведено акцію «Братам нашим меншим» та зібрано 1200 грн., які перераховані на рахунок ГО «У добрі руки», що будуть використані на закупівлю корму тваринам.
Давайте не забувати про те, що ми - одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

Вітаємо команду гімназії у складі: Барабаш Павлини, Ємця Владислава, М’ягкова Кирила, Мазури Костянтина, Манжури Аліни, Михайленко Віталіни, Перчук Ліани, Пильтяя Владислава, Поночовного Максима, Синенко Катерини, Сонько Анни, Яковенка Владислава за І місце у легкоатлетичній естафеті з нагоди Дня міста.

Деменко Евеліну, ученицю 10 класу, за отриманий титул "Перша Віце-міс - 2018" у міському конкурсі "Красуня Переяславщини- 2018". Бажаємо подальших успіхів! Так тримати!

17 вересня о 11:17 | Болбот Н. В. | немає коментарів

13 вересня 2018 року, учні 7-А класу разом з класним керівником, Чемерис Ольгою Олегівною, провели туристичний велопробіг "Стежками рідного краю", присвячений 1111 річниці міста Переяслава-Хмельницького.
Мета заходу - розширити знання про природні умови нашої місцевості, популяризація екологічно чистого виду транспорту – велосипеду, пропаганда здорового способу життя. А головне - учні отримали зарад позитивного настрою. Адже велоспорт - це здорово!

17 вересня о 11:04 | Болбот Н. В. | немає коментарів

Свято Першого дзвінка відбудеться 03.09.2018 р.
Почанок свята - 08.30.

Вітаємо чемпіонів з футболу серед 5-6 класів збірних ЗОШ міста у складі таких учнів: Човгаленка Ростислава, Гомоная Ігоря, Дорошевіча Германа, Бончева Антона, Артюхова Ростислава, Салівона Олександра, Пономаренка Даниїла, Біляя Романа, Сороки Дмитра, Зубченка Дмитра, Кеби Вадима. Так тримати!!!

16 травня о 09:28 | Золотоверха Н. В. | 1 коментар

Рій "Укроп" став призером міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста.

14 травня о 10:31 | Батрак О. П. | 2 коментаря

25 квітня весело, яскраво, зі спортивним напруженням пройшли «Веселі старти». Силу, спритність, швидкість, командний дух, взаємовиручку демонстрували учні 5-6 класів, підтверджуючи, що в здоровому тілі - здоровий дух! Гімназисти обирають здоровий спосіб життя, а значить – ми виховуємо здорове покоління!

«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова…
20 квітня, в рамках акції Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, мета якої - збір коштів на придбання медичного обладнання для лікування слабочуючих дітей, гімназисти провели благодійний ярмарок. Спільними зусиллями зібрали 6844грн.
Щира подяка батькам та всім учням за допомогу в організації, а також вдячність усім відвідувачам ярмарки за щедрість! Ви – молодці!

19 квітня 2018 року учні гімназії разом зі своїми учителями долучилися до акції «Чистий парк» в рамках двомісячника благоустрою, до Всесвітнього дня Землі та Дня довкілля.

Вітаємо з перемогою учня 10А кл. Мазуру Костянтина, що здобув 1 місце у змаганнях Чемпіонату України з СУМО серед юніорів до 18 років.

13 квітня о 09:04 | Батрак О. П. | 1 коментар