Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Гімназія - наш дім : Учнівське самоврядування

Дата: 11 листопада 2016 о 09:17, Оновлено 11 листопада 2016 о 13:27

Сьогодні нам понад усе бракує саме компетентного досвіду участі у суспільно-            політичних процесах , що відбуваються у світі. Тому насамперед ми маємо створити  умови для того, щоб наші діти могли його набути: шляхом участі у шкільному  самоврядуванні, створення дитячих і молодіжних об'єднань, співробітництва з  громадськими організаціями, самостійного прийняття рішень й уміння діяти в  правовому полі, аналізувати різноманітні ситуації, передусім, у своєму найближчому  оточенні.

Одним із принципів організації виховної роботи у гімназії є поєднання педагогічного керівництва з ініціативою і самодіяльністю учнів. Учнівське самоврядування гімназії «Гімназія-наш дім» запроваджено з метою формування та розвитку соціальноактивної особистості з почуттям національної свідомості, вирішення спільних проблем, надання допомоги іншим, а також потребою учнів у визнанні, лідерстві, бажанні брати участь у суспільному житті гімназії. Учнівське самоврядування гімназії спрямовує свою діяльність на розвиток власного «Я» кожного учня, розкриття та розвиток його здібностей, прагне допомогти кожній дитині знайти себе в колективі, самовизначитися.

Завдання самоврядування: виявлення індивідуальних особливостей учнів, розвиток творчих здібностей, вільне і відповідне самовираження. Основним призначенням самоврядування є виховання в учнів свідомої громадянської позиції , їх підготовка до активної участі у демократичному управлінні суспільством, участь у прийнятті рішень разом з дорослими, формування поваги до різних поглядів.

Положення про учнівське самоврядування Переяслав-Хмельницької гімназії

Гімн Переяслав-Хмельницької гімназії MP3