МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Гімназійна бібліотека

Дата: 14 листопада 2016 о 09:06, Оновлено 14 листопада 2016 о 11:04

Бібліотека гімназії є її структурним підрозділом, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного       процесу.

Основне завдання гімназійної бібліотеки і бібліотекаря зокрема - навчити дитину любити книгу, учнів-читачів, користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом.

Відповідно до Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу, бібліотека має читальний зал, об’єднаний з абонементом та книгосховище

У читальному залі бібліотеки видаються рідкісні та цінні видання, єдині примірники книг підвищеного попиту, енциклопедії, словники, довідники, альбоми та атласи.

Оскільки бібліотека стоїть в епіцентрі навчально-виховного процесу гімназії, то основним пріоритетом її діяльності визначено роботу щодо забезпеченості учнівського і педагогічного колективу гімназії навчально-методичною та довідковою літературою.

Загальна площа бібліотеки - 45 м²

Загальна площа читального залу - 65 м²

Бібліотечний фонд гімназії станом на 01.11.2016 р. складає:

-загальний фонд-21 508 примірників

-фонд художньої літератури-11 114 примірників

-фонд підручників – 10 394 примірника.

Фонд підручників постійно поповнюється та оновлюється шляхом централізованого забезпечення. Проводиться систематична робота щодо збереження та відновлення книжкового фонду, формування ядра книжкового фонду, основу якого складає українська книга. Важливим напрямком діяльності бібліотеки є пошук нових шляхів комплектування бібліотечного фонду з урахуванням профільності навчального закладу. Розширити книжковий фонд допомагає доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу».

З метою виховання у школярів дбайливого ставлення до книг, збереження фондів підручників у гімназії періодично проводиться огляд підручників.

У бібліотеці та читальному залі відбуваються різноманітні виставки, конкурси, виховні заходи: виставка «Україна – єдина країна», «Украина – единая страна», конкурс «Намалюю тобі казку», «Місто моє давнє», захід «Гордість міста - М.Сікорський», «Нам спадщина дісталась Кобзаря» тощо. Традиційним стали спільні заходи, які організовує та проводить разом з гімназією Переяслав-Хмельницька районна дитяча бібліотека.

Бібліотека гімназії

Найбільші бібліотеки світу