Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!

Учні гімназії пізнавали "Таємницю ялинкової іграшки"

Дата: 29 грудня 2018 о 12:12, Оновлено 2 січня о 13:11

28.12.2018 р. група дітей їздили в м. Київ на новорічну шоу-виставу «Таємниця ялинкової іграшки», яка проходила в Київському Палаці дітей та юнацтва. Учні поринули в яскравий чарівний світ феєрії разом із акторами, які виконували ексклюзивні пісні, карколомні акробатичні трюки, чудові танці; із захопленням спостерігали за дійством, отримали величезну кількість позитивних емоцій. А на завершення ще й відвідали головну ялинку країни. Даний захід був проведений за сприяння колишньої учениці нашої гімназії Туній Ольги Григорівни та голови Переяслав-Хмельницької міської організації політичної партії «Основа» Тищенко Лариси Леонідівни. Подарунковий сертифікат на поїздку розіграли між учнями 5-6 класів за допомогою «Колеса фортуни». За підрахунками балів перемогли учні 6-А класу. До поїздки залучилися й діти, батьки яких брали участь в ООС. Фотозвіт про подію можна переглянути в фотоальбомі.