Новини проекту
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас

Презентація книги Надії Бойко «БУКРИНСЬКИЙ ПЛАЦДАРМ. 1943»

Дата: 7 листопада 2018 о 11:47, Оновлено 7 листопада 2018 о 12:55
Автор: Болбот Н. В.
200 переглядів

6 листопада 2018 року в актовій залі Переяслав-Хмельницької гімназії відбулася презентація книги Надії Бойко, «Букринський плацдарм.1943», яка відбулася в день 75 річниці визволення Києва від нацистських загарбників.
Ведуча заходу, завідувач НДВ «Музею-діорами «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року», Надія Бойко розповіла присутнім про роботу над книгою, про проблеми з фінансуванням та успішне їх розв’язання.
Заступник міського голови Валентина Губенко наголосила на необхідності видання таких книжок. Перший заступник генерального директора НІЕЗ «Переяслав» Анна Петруня привітала Надію Бойко з виданням книжки. Кандидат історичних наук Тарас Нагайко підкреслив актуальність подібних видань. Спогадами поділилися Ольга Дяченко, Ніна Гриценко та Наталія Доготар.
На заході були присутні учні 10 класу гімназії під керівництвом класного керівника Якименко Ольги Миколаївни. Учні 10 класу вже 5 років працюють над проектом «Незабуваємо незабутнє». Дякуючи їхній роботі та висвітленню інформації на гімназійному сайті і відбулося фінансування цієї книги.
Також на заході були присутні учні ЦПТО, учні Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот», працівники НІЕЗ «Переяслав» та районної бібліотеки, жителі міста. Вони переглянули кадри воєнної хроніки «Форсування Дніпра». Учениця гімназії Марина Бойко прочитала вірш Бориса Олійника «Останній», а Богдан Юрченко та Єлизавета Волошин виконали музичні номери на військову тематику.
Всі присутні переглянули фільм «Вишні» Наталі Ноєнко, яка оживила діораму «Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року».
Учні гімназії поклали квіти до братської могили, що знаходиться у центральному парку. Покладанням квітів і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.