Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! РОЗІГРАШ ПОДАРУНКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

День Вчителя - 2018

Дата: 8 жовтня о 13:37, Оновлено 9 жовтня о 13:35

День Вчителя завжди є особливим для кожного, хто пов'язав своє життя з цією благородною професією. Саме тому педагоги Переяслав – Хмельницької гімназії з передчуттям приємних несподіванок очікують цього свята. Із самого ранку, в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, у всіх чудовий настрій. Кожного року, традиційно, випускники готують родзинку-сюрприз для вчителів.
І цього року сюрприз теж чекав на вчителів з самісінького ранку – мексиканська вечірка! На порозі гімназії звучала мексиканська музика, і радо зустрічали темпераментні сеньйори в сомбреро з гітарами, сеньйорити з маракасами. Але, щоб потрапити на цю вечірку потрібно було пройти митний контроль, отримати посвідчення та талісман-перчик. Екзотичні декорації, солодкі коктейлі, десерти, тематична фотосесія чекали на вчителів цього дня.
На один день у гімназії відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, старші учні, які проводили уроки у 5-10-х класах. Педагоги-початківці готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.
І от, нарешті, пролунав дзвінок з останнього уроку. Учителі та учні зайняли свої місця в глядацькій залі. Цікаву концертну програму «Тепло своїх сердець даруємо ми Вам» провели Юрченко Богдан (10 клас) та Зінов’єва Марія (11-Б клас). Цікавим був випуск жартівливих новин від телеканалу "Гімназія сплюс" (учні 7-А класу), флешмоби учнів 10 та 8-Б класів, зачаровували своїм співом Захарчук Анастасія (8-А), Гігійчук Катерина (8-Б), Христюк Валерія (7-А), Волошин Єлизавета (9-А), усім сподобався бадьорий гумористичний виступ Ажаман Богдани (7-Б). Дякуємо талановитим гімназистам за день, який залишиться у серцях педагогів гімназії.