Всесвітній день захисту тварин

Дата: 8 жовтня о 12:31
41 перегляд

4-го жовтня 2018 року – у Всесвітній день захисту тварин – учні та вчителі гімназії долучились до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». Всесвітній день захисту тварин покликаний об’єднати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети і захистити права домашніх та безпритульних тварин.
Урок доброти підготували та провели учні 9-А класу разом з класним керівником Батрак Світланою Олександрівною. На заході були присутні представники громадської організації «У добрі руки».
Учні 9-А класу підготували цікаву інформацію до Всесвітнього дня захисту тварин з низкою цікавих життєвих фактів, історій, відео про відданість тварин.
Було проведено акцію «Братам нашим меншим» та зібрано 1200 грн., які перераховані на рахунок ГО «У добрі руки», що будуть використані на закупівлю корму тваринам.
Давайте не забувати про те, що ми - одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.