Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Вітаємо!

Дата: 14 травня о 10:31, Оновлено 14 травня о 10:36

Рій "Укроп" став призером міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста.

11-12 травня відбувся міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Гімназію в цих змаганнях представляли: Стародуб Ілля (ройовий, 9 кл.), Мазура Констянтин (10-А кл.), Лисенко Дмитро (10-А кл.), М’ягков Кирило (10-Б кл.), Луценко Артем (8-А кл.), Півень Вікторія (10-Б кл.), Петрова Юлія (8-А кл.), Сонько Анна (8-А кл.) – у складі рою «Укроп». Учні гімназії були найкращими у «Стройовому впоряді», у конкурсах «Знахар» та «Візитівка рою», стали призерами в силовій підготовці та конкурсах «Добра справа» і «Ватра», а М’ягков Кирило виборов першість в особистому заліку зі стрільби.

Загалом рій «Укроп» посів ІІІ місце серед восьми команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Дирекція гімназії вітає «укропівців» із призовим місцем у змаганнях та висловлює подяку учасникам команди й педпрацівникам, що брали участь у її підготовці: Заболотньому В.А., Лесик А.В., Болбот Н.В., Степаненко О.С., Олексенко Н.І., Петровій І.М.

Так тримати!