Вітаємо!

Дата: 14 травня о 10:31, Оновлено 14 травня о 10:36

Рій "Укроп" став призером міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста.

11-12 травня відбувся міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Гімназію в цих змаганнях представляли: Стародуб Ілля (ройовий, 9 кл.), Мазура Констянтин (10-А кл.), Лисенко Дмитро (10-А кл.), М’ягков Кирило (10-Б кл.), Луценко Артем (8-А кл.), Півень Вікторія (10-Б кл.), Петрова Юлія (8-А кл.), Сонько Анна (8-А кл.) – у складі рою «Укроп». Учні гімназії були найкращими у «Стройовому впоряді», у конкурсах «Знахар» та «Візитівка рою», стали призерами в силовій підготовці та конкурсах «Добра справа» і «Ватра», а М’ягков Кирило виборов першість в особистому заліку зі стрільби.

Загалом рій «Укроп» посів ІІІ місце серед восьми команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Дирекція гімназії вітає «укропівців» із призовим місцем у змаганнях та висловлює подяку учасникам команди й педпрацівникам, що брали участь у її підготовці: Заболотньому В.А., Лесик А.В., Болбот Н.В., Степаненко О.С., Олексенко Н.І., Петровій І.М.

Так тримати!